Web Sitemiz Yenilendi

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünün aldığı karar doğrultusunda, Üniversitemiz bünyesinde yer alan tüm akademik ve idari birimlerin web sayfalarının daha etkin kullanımı ve kurumsal yapıya kavuşturulması amacıyla başlatılan, İstanbul Üniversitesi Web Siteleri Yenilenmesi Projesi kapsamında Fakültemiz için kurumsal Sağlık tema kurulumu gerçekleştirilmiş ve  30 Ocak 2014 itibariyle devreye alınmıştır.

Web sitemizin eski arayüzü bir süre daha yayında kalacak ve ancak bu linkteki bağlantı yoluyla ulaşılması mümkün olacaktır. Fakülte alt birimlerinin yeni arayüze aktarımı sonrası eski arayüz erişime kapatılacaktır.

Fakültemiz alt birimlerine ait olan eski arayüzdeki web sayfalarının yayınlanması ve güncellenmesi işlemleri için Web Tasarım Birimi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Fakültemizde görevli akademisyenlerin kişisel ve akademik bilgileri ise, web sitemizin yenilenmesi sonrasında İstanbul Üniversitesi Akademik Veri Yönetim Sistemi (AVES) yapısı altında tutulacaktır. AVES ile ilgili bilgi ve duyuru için burayı tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

Web Tasarım Birimi – M. Ekrem Öztürk
Telefon: 22453 | E-posta: ctfwebmaster@istanbul.edu.tr

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Web Tasarım Birimi

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi © 2018 All Rights Reserved